Witamy serdecznie na stronie internetowej firmy Solid Core Audio

Jesteśmy pasjonatami muzyki i tworzymy akcesoria audio, aby nadać muzyce jeszcze większego uroku. Jako, że duży wpływ ma na to jakość zasilania to podstawowymi produktami naszej firmy są listwy i kable sieciowe. Dodatkowo wykonujemy kable głośnikowe oraz interkonekty analogowe i cyfrowe, które również potrafią ożywić niejeden system.

Naturalna barwa i analogowy charakter

Wszystkie nasze produkty mają dwie główne cechy wspólne, a są nimi naturalna barwa i analogowy charakter z jednoczesnym brakiem tak nielubianej kliniczności dźwięku, męczącego charakteru i cyfrowego nalotu. Każda propozycja z naszej oferty została przygotowana według tej koncepcji i cieszymy się, że udało nam się to osiągnąć.

Stawiamy na jakość

Jesteśmy niewielką manufakturą, która skupiła się na jakości swoich produktów a nie na ilości modeli. W naszej ofercie znajduje się po kilka produktów z poszczególnych kategorii. Do każdego z nich podchodziliśmy indywidualnie i dopracowywaliśmy go aż osiągnęliśmy pożądany efekt. Stąd zanim wprowadziliśmy do sprzedaży nowy model testowaliśmy go przez wiele miesięcy. Mamy jednak pewność, że instalując go w systemie audio można liczyć na poprawę brzmienia muzyki.

Efekt synergii

Jesteśmy zwolennikami wielożyłowej budowy kabli i łączenia materiałów z rożnych stron świata, ponieważ pozwala to uzyskać efekt swoistej synergii i wzmocnienia najlepszych cech poszczególnych elementów. Przypomina to trochę przyrządzanie potrawy, w której łączymy różne smaki, by doznać euforii kubków smakowych. Podobnie jest tutaj w przypadku zmysłu słuchu. Połączenie przewodników z różnych kontynentów i z różnych materiałów wzmacnia wrażenia dźwiękowe i pozwala otrzymać niepowtarzalny efekt.

Wypożyczenie na odsłuch

Każdy nasz produkt można wypożyczyć od nas i przetestować go przed zakupem we własnym systemie. Nie ma bowiem innej możliwości, by dokonać trafnego wyboru. Cenimy sobie zadowolenie klientów.

Precyzja i solidność wykonania

Nasze produkty cechuje solidne wykonanie, bowiem przywiązujemy do tego bardzo dużą uwagę. Kable i listwy są dopracowane w najmniejszym szczególe. Każdy produkt składany jest ręcznie, co daje pewność uniknięcia błędów konstrukcyjnych. Na koniec procesu produkcji prowadzimy testy jakościowe, które potwierdzają prawidłowe działanie produktu. W przypadku akcesoriów zasilających oznaczamy dodatkowo prawidłową fazowość. Materiały, z których korzystamy, wybieraliśmy z produktów z całego świata i ostatecznie używamy tych najlepszych jakościowo. Staramy się jednak, aby były one dostępne cenowo dla większości ludzi, bowiem takie było nasze założenie. Chcieliśmy tworzyć kable sieciowe, których wpływ na brzmienie systemu będzie spektakularne, a cena nie zrujnuje portfela.